další moje fotky..

2. března 2008 v 18:13 |  já fotim..
fotky kopíruju z mojí foto galerie..takže ty fotky nejsou asi uplně kvalitní..ňáký jsou opravdu starší..

Zobrazení fotografie
Zobrazení fotografie

Zobrazení fotografie
portrét..maxík..:)

Zobrazení fotografie
v praze o vánocích..

Zobrazení fotografie
teda takový nebe tu už dlouho nebylo..hnusná zima..

Zobrazení fotografie
 

moje fotky za poslední dobu

23. ledna 2008 v 21:10 |  já fotim..
pár mých fotek..a protože sem je zmenšovala až teď na blogu je to trochu rozto..:D:D

článek..

23. ledna 2008 v 8:13 |  Me, I & my..
zdravim vás..:)
sedim ve škole a nuda no..tak napíšu aspoň po době článek..minulej tejden sem měla talentovky..na hellichovce, dostala sem se do třetího kola, což sem nečekala..ale pos.. sem pohovor takže nejsem mezi první 10..ale 14náctá.. odvolám se ale nevim..dyžtak du na gympl a tu fotku zkusim zase za rok..a mezitim se naučim ktreslit židli s hadrem, prespektiu, a taky pohovor..:D:D
 


po veliký době jeden článek- myslím tim tenhle článek ;)

6. prosince 2007 v 17:19 |  Me, I & my..
Nevim jak dlouho to je co sem tady nic nenapsala, ale už je to ňáká doba, víc jak měsíc, a za tu dobu se toho událo že to tady ani nebudu všechno vypisovat..

Dneka mi přišla pozvánka k talentovkám, takže už mám docela bobky..:D no jinak mi můžete příští měsíc držet palec, radči celej měsíc protož tu psychickou podporu budu potřebovat už předtím....:D

jinak si užite ty vánoční zmatky a pak i ten den kvuli kterýmu to všechno je- 24.12..


black books je zpátky..:)

26. října 2007 v 21:42 |  seriály který sleduju
když sem odpoledne znuděně listovala programem na televizi, tak sem vyjuchla když sem tam uviděla ten bernardův ksicht..:) nevim jestli je bernard tenhle vlasáč nebo ten alkoholík..ale nevadí to se brzo naučim..:)v noci na čt místo trpaslíka..jichůů

aneta..koncert a praha

26. října 2007 v 18:03 |  Me, I & my..
už pár dní sem se těšila na včerejšek..jednak nám začalo volno, a potom sme jeli do prahy s bájou a mámama na koncert anety..bylo to bezva a bezva a bezva..:) kolem pátý sme měli sraza s mamkou někde u metra a pak sme jeli na václavák abych si konečně pořídila tu bundu..i přes bájiný vykulený oči sem si jí koupila, v hámemku sme si koupily ňáký věcičky a spodní prádlo s hello kitti ve slevě..:) venku když sme zase pospíchali na metro sme slyšeli ňákou hudbu..pochvíli sme poznali pehu..otvírá se tam ňákej ochoďák, poslechly sme si 2 písničky a pak spěchali na metro..na koncertě- tu halu zmenšili o polovinu, bylo tam kolem 5 tísíc lidí, předkapela- nám neznáma, a pak ňáká natalia či co..kecala anglicky a bylo to no..hrooozný..:D po ňáký době se konečně dostavila i Aneta..během koncertu nás boleli nohy, hlava, za krkem, jakási mladší faninka nás tam skoro umlátila jak tam dělala s tou rukou..:D byli sme skoro u podia takže vidění v pohodě..bylo to dobrý, lepší než kryštof minule..cestou zpátky sme se ještě stavili u mamky v práci a v mekáči a poslouchali sme rádio..:) takže cesta domů fajn..:)

ahoj..

25. října 2007 v 13:41 |  Me, I & my..
ahoj..taky máte volno..??? my jo..:) ale moc to nevyužívám protože zatim sedim celej den doma..taky aby ne..prší, a navíc tu byly myčky oken, takže sem byla v pokoji abych nepřekážela.. odpoledne jedeme do prahy a potom deme s bájou a mámama na koncert anety..:P zejtra ještě nevim co bude, v sobotu mám asi narozeniny a přijede příbuzenstvo..

minulou neděli sme se po době sešli s luskem a terosem.. v praze na václaváku pod koníkem..:D několikrát sme se nažrali v mekáči, taky sme zašli do světozora na zmrzku, ňáký shopy..moc sme toho nestihli..no.. a když jsme tam šli tak sme ještě potkali vedoucího z tábora..:)

se mejte a užívejte volna..:)))

heute haben wir deutsch..:P

17. října 2007 v 14:39 |  Me, I & my..
název..??? sem se koukla na učebnici němčiny..:P no jo, máme němčinu závidíte coo..? máme supla a sme happy..potom nás čeká ještě volejbal a výtvarka..domů se vracíme po šestý a na to abych sem psala už nebude čas a nálada..
včera- bylo pondělí..nemám ráda pondělí, 9 hodin- a ty předměty samý složitý..:( potom ještě aerobik..to mě dodělává, jak mě se tam dicky nechce..
tak tohle sem psala včera, pak tam přišla Šajule, sem to nedopsala a dívali sme se na trpaslíka..:P
dneska sem byla na úřadě dát žádost o občanku..já jí nechci...:D ale to by mi potom dali pokutu či co..taky musim jít k doktorce na prohlídku..nechci vidět tu cifru kterou ukáže váha..víte my doma váhu nemáme, takže se jenom občas zvážim u báji :D ve škole bylo jenom 5 hodin, takže pohoda..
a jéé už zase polovina tejdne za náma..:)
o víkendě sme byli s mámou a známejma v Praze, šli se se konečně podívat na výstavu Warhola a teda tam bylo pár obrazů anic víc..pak sem se prošli až na Petřín, já přitom fotila, potom ještě na Anděla do ňáký kavárny kterou nám chtěla ta kamarádka ukázat, a večer sme s mámou jeli na václavák, že potřebuju bundu..sem si tam vyzkoušela snad všechny a žádnou nemám..:(

tak salutuju..pak třeba přidám fota..:)

gympl..:P

12. října 2007 v 17:06 |  good movies☺
co říct..ten film byl dobrej..:) fakt že jo..
ty herci taky, ale nemám ráda když neni ukázený jak to v tom filmu zkončí,
jako tady, ale asi je chytli co..

článek ze školy..

11. října 2007 v 14:41 |  Me, I & my..
servus lidi..:)
jesi se ptáte kde zrovna sem..tak sem zrovna ve školy..myslim že ste se na to neptali a kdyby tak nahoře je název článku článek ze školy..ale to už nebudu řešit..
máme fotokroužek, chtěla sem dát fotky do compu ale je to tu pomalejší než doma..takže se mi to ňáko vyplo..:(( navíc mám ve foťáku zase víc jak 1000 fot- než se to tam nahraje tak to bude asi docela doba.. zkončíme a pádíme s bráchou na vlak a tradá do Pragy..deme do kina s gymplem..jo deme na ten film gympl tak..
minulou středu byl na jedný umělecký škole měli den otevřený dveře, my sme se tam s mamkou šli podívat, hezký a myslim že se tam budu hlásit i když mě nevezmou protože berou jenom 11 lidí..když sme potom zašli do obchoďáku na andělu potkala sem tam náhodou Luska a Terose když sem naštvaná na mámu odcházela z ham, sme se objímali, lidi divně koukali, fakt náhoda, vyfotili sme se což bylo složitý aby sme tam byli všechny 3..byla sranda asi hoďku sme tam spolu byli a pak holky museli domu..
tak paček..nebudu zatěžovat compa jinak ty fotky do něj nikdy nedostanu..

sobota

6. října 2007 v 22:24 |  Me, I & my..
teď ses se dokoukala na rafťáky..:)
včera rodiče pořádali v naší škola- tělocvičně volejbalovej zápas, a my tam prodávali občerstvění, takže sem šla spát až po jedný..proto sem se dneska vzbudila až po 10..:O..snídaně u nás byla až ve třičtvrtě na dvanáct a oběd sme měli kolem 4..:D celej den sem uklízela, a třídila všelijaký haraburdí do novejch poliček..mezitim sem seděla u compu, atd atd..venku sem byla minimálně..a zejtra deme asi na houby..:D


beruška..

6. října 2007 v 20:05 |  já fotim..
sem si hrála ve fotofiltru..

jaký byl víkend..

5. října 2007 v 16:19 |  Me, I & my..
takže až teď mám možnost po tejdnu napsat jak sem se vůbec o víkendu měla a kdy sme byli..v tejdnu sem toho měla hodně, znáte to..

my sme měli volno už ve čtvrtek.. heeč.. takže ráno sem byla sama doma, a odpoledne sme s bájou vyrazili do prahy ..ale protože lilo a báje se déš't nelíbí tak sme jeli jenom na čerňák, kde to s výběrem bylo opravdu na nic.. ještě sme se dozvěděli že španělština neodpadla, takže sme v 6 pádili bez úkolů na španělštinu..

v pátek sme se museli budit brzejc , jeli sme na moravu..to byla dálka, až za brno ale poslouchala sem mp3ku, kterou sem našla asi po měsíci druhej den sme byli na kole ale kolem 20km takže pohoda potom sme jeli do sklípku na víno, kde sme strávili asi 3 hodiny..
v nedělu sme všechno zbalili, a jeli k ňákýmu kopci, na kterej byl plánovanej výšlap ale taky to nebyla ta největší hrůza.. pak sme jeli do Lednice na zámek, zašli sme na výstavu indonésie o indiánech..
zajmavý ale na videu tam jedli velký tlustý bílý červi a taky tam bylo že indiánskym holkám sekaj prsty když jim umře příbuznej.. pak sme pádili do brna, za máminou kamarádkou, protože sem si tam zapoměla čepici , a při cestě zpátky ještě u babičky pro ovoce..nojo maj vélikou zahradu..
u rybníka..
sestřenky zebra..


stone ladies..


návštěvnost 24.9- 30.9. 07

2. října 2007 v 19:07 |  blog, statistiky

Navstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007) je:
Pondeli: 31
Utery: 30
Streda: 38
Ctvrtek: 29
Patek: 45
Sobota: 37
Nedele: 32

Celkem: 242

Další články


Kam dál